Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Ustanowienie nowych animatorów ministranckich

Animatorzy z Mszany24 listopada w katowickiej katedrze miała miejsce uroczystość ustanowienia animatorów ministranckich.

Abp Wiktor Skworc ustanowił 93 nowych animatorów, a prawie 150 ministrantów włączył do kandydatów na animatorów.

Wśród nich znaleźli się dwaj ministranci z Mszany - Sergiusz Wrożyna i Jan Świątek.

 

Animatorzy z Mszany  Animatorzy z Mszany Animatorzy z Mszany

Animatorzy z Mszany