Piątek, 16 Listopad 2018

INTENCJE MSZALNE 19.10.2018 - 25.10.2018

PIĄTEK, 19.10.2018 r. –  III piątek miesiąca
8.00: Za ++ Hildegardę Wita w r. śm., syna Bogdana, rodziców, teściów, brata Leona, ++ z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00: Msza szkolna:
Za ++ Elżbietę, Teodora Grzonka, Helenę, Stefana, Eugeniusza, Wiktora, Augustynę, Jadwigę Marcol, Pawła, Michała Goik, Piotra Fukała, Rajmunda Szołtysek, Leona, Henryka Szkatuła
Nabożeństwo różańcowe
18.30: Msza młodzieżowa:
W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi


SOBOTA, 20.10.2018 r. – wsp. św. Jana Kantego, kapłana
13.00:
Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Wandy Sitek z ok. 80 r. ur. oraz w int. 3 rodzin Sitek /Te Deum/
16.30: Nabożeństwo różańcowe
17.00:
Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Absolwentów Szkoły Podstawowej /rocznik 1983/ z ok. 35 r. ukończenia szkoły


XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.10.2018 r.
7.00:
Za ++ Franciszka Tatarczyk, syna Jerzego w r. śm., żonę Marię, Franciszkę, Jana, Annę Tatarczyk, Rozalię, Leona Gawliczek, Krystynę Piechaczek, Otylię, Jana Molenda, Ryszarda Klimek, Gertrudę, Jerzego, Zygfryda, Leona Achtelik, Annę, Bernarda, Jadwigę Tatarczyk, Zofię, Zygmunta Szlijan
9.00: Za ++ Albinę Płaczek, 2 siostry, 2 braci, bratową, Stanisława Gargól, rodziców, rodzeństwo, Martę, Alojzego Kłosek, Helenę, Edwarda  Mikler, Antoniego Świerczek, Karola Raczek, ++ z pokrew.
11.00: Za ++ Jadwigę Grzegoszczyk w 1 r. śm., męża Pawła, rodziców, teściów, Annę, Augustyna Marek, Annę, Ludwika Goraus, Stanisława, Edytę Marek, Tadeusza Bzdek, Iwonę Bem, pokrewieństwo  Grzegoszczykowe i Markowe
15.15: Nabożeństwo różańcowe
16.00:
Za ++ Franciszka, Helenę, Zygmunta, Wiktorię, Józefa Gawełczyk, Józefa, Klarę, Jana, Augustynę, Alojzego Tatarczyk, Alojzego, Marię, Dominika Hojka


PONIEDZIAŁEK, 22.10.2018 r. – wsp. św. Jana Pawła II, papieża
7.00:
Za ++ Edwarda Wija, rodziców, Augustyna, Wiktora Hluchnik, 2 synów, 2 synowe, wnuka Eugeniusza, Janusza Krzyształa, Romana, Władysława Piechaczek, córkę Jolantę, Franciszka Wziętek, Bronisławę, Ludwika, Pawła Kondziołka, Marię, Ludwika Hojka
Nabożeństwo różańcowe


WTOREK, 23.10.2018 r.
17.00:
Za ++ Gertrudę, Ewalda Wowra w r. śm., Jadwigę Wowra, Ludwika Mura, Damiana Baranek
Nabożeństwo różańcowe


ŚRODA, 24.10.2018 r.
7.00:
Za ++  Wiktora Winkler, córkę Jolantę, Józefa, Janinę Wiśniewski, córkę Annę, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.30: Nabożeństwo różańcowe


CZWARTEK, 25.10.2018 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
Za ++ Salomeę, Teodora Rduch, rodziców z obu stron, zięcia Antoniego Urban, ++ z pokrew.
Nabożeństwo różańcowe