Piątek, 14 Grudzień 2018

Wymodlona wycieczka do Krakowa

Wymodlona wycieczka do KrakowaGrupa prawie 50 dzieci i młodzieży z naszej parafii wraz z opiekunami pojechała 26 września na "wymodloną" wycieczkę do Krakowa.

Była to nagroda za zebranie obrazków z udziału w piątkowych i niedzielnych Mszach św. przez cały miniony rok szkolny.

Odwiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, Centrum Jana Pawła II, była okazja pospacerować po centrum  Krakowa i kupić pamiątki na Rynku. Zajrzeliśmy także do fabryki cukierków,  gdzie każdy miał okazję nie tylko obejrzeć, jak powstają słodycze, ale i spróbować zrobić własnoręcznie lizaka.

Wymodlona wycieczka do Krakowa  Wymodlona wycieczka do Krakowa Wymodlona wycieczka do Krakowa