Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Wymodlona wycieczka do Krakowa

Wymodlona wycieczka do KrakowaGrupa prawie 50 dzieci i młodzieży z naszej parafii wraz z opiekunami pojechała 26 września na "wymodloną" wycieczkę do Krakowa.

Była to nagroda za zebranie obrazków z udziału w piątkowych i niedzielnych Mszach św. przez cały miniony rok szkolny.

Odwiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, Centrum Jana Pawła II, była okazja pospacerować po centrum  Krakowa i kupić pamiątki na Rynku. Zajrzeliśmy także do fabryki cukierków,  gdzie każdy miał okazję nie tylko obejrzeć, jak powstają słodycze, ale i spróbować zrobić własnoręcznie lizaka.

Wymodlona wycieczka do Krakowa  Wymodlona wycieczka do Krakowa Wymodlona wycieczka do Krakowa