Piątek, 14 Grudzień 2018

67 urodziny obchodził ks. Tadeusz

Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka14 września podczas Mszy św. szkolnej modliliśmy się w intencji ks. Tadeusza, z okazji 67 rocznicy Jego urodzin.

Jubilatowi w imieniu Parafian kwiaty i życzenia złożyły dzieci z naszej szkoły.

Ks. Tadeusz Adamczyk urodził się 13 września 1951 roku, święcenia kapłańskie przyjął 15 kwietnia 1976 roku. Jego ostatnią parafią było Międzyrzecze koło Pszczyny. Obecnie jest emerytem, mieszka w rodzinnej Mszanie.

Składamy mu serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc i posługę duszpasterską w parafii, życząc wielu łask Bożych i opieki Matki Boskiej.

Podczs Mszy św., z racji uroczystości Podwyższenia Krzyża św., zostały poświęcone krzyże, które parafianie przynieśli z domów.

Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka  Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka

Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka