Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

67 urodziny obchodził ks. Tadeusz

Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka14 września podczas Mszy św. szkolnej modliliśmy się w intencji ks. Tadeusza, z okazji 67 rocznicy Jego urodzin.

Jubilatowi w imieniu Parafian kwiaty i życzenia złożyły dzieci z naszej szkoły.

Ks. Tadeusz Adamczyk urodził się 13 września 1951 roku, święcenia kapłańskie przyjął 15 kwietnia 1976 roku. Jego ostatnią parafią było Międzyrzecze koło Pszczyny. Obecnie jest emerytem, mieszka w rodzinnej Mszanie.

Składamy mu serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc i posługę duszpasterską w parafii, życząc wielu łask Bożych i opieki Matki Boskiej.

Podczs Mszy św., z racji uroczystości Podwyższenia Krzyża św., zostały poświęcone krzyże, które parafianie przynieśli z domów.

 

Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka  Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka

Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka Urodziny ks. Tadeusza Adamczyka