Piątek, 14 Grudzień 2018

Pielgrzymka do sanktuarium MB Uśmiechniętej w Pszowie

Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018Dziękuję pielgrzymom, którzy dołączyli w naszej parafii do pielgrzymki idącej z Moszczenicy do Sanktuarium Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie.

Odbyła się ona 9 września, w Odpust Parafialny ku czci Narodzenia NMP, przeżywany pod hasłem „Po uśmiech i radość w Duchu świętym”. Pielgrzymi wzięli udział w uroczystej Sumie w bazylice Matki Bożej Uśmiechniętej.

Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018  Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018 Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018

Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018 Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018 Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018