Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Pielgrzymka do sanktuarium MB Uśmiechniętej w Pszowie

Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018Dziękuję pielgrzymom, którzy dołączyli w naszej parafii do pielgrzymki idącej z Moszczenicy do Sanktuarium Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie.

Odbyła się ona 9 września, w Odpust Parafialny ku czci Narodzenia NMP, przeżywany pod hasłem „Po uśmiech i radość w Duchu świętym”. Pielgrzymi wzięli udział w uroczystej Sumie w bazylice Matki Bożej Uśmiechniętej.

 

Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018  Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018 Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018

Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018 Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018 Pielgrzymka piesza do Pszowa 2018