Niedziela, 23 Wrzesień 2018

Poświęcenie tornistrów uczniom rozpoczynającym naukę

Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistomRozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny 2018/2019. Uczniowie naszej mszańskiej szkoły rozpoczęli go Mszą św. w poniedziałek, 3 września.

A w piątek, 7 września, na Mszy św. szkolnej poświęciliśmy tornistry i przybory szkolne uczniom klas I, rozpoczynającym naukę w SP. Na dobry początek edukacji maluchy otrzymały słodki upominek.

Wszystkim uczniom życzymy obfitości łask Bożych, pracowitości, samych dobrych ocen i aby czas do kolejnych wakacji za bardzo im się nie dłużył.

Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistom  Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistom