Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Poświęcenie tornistrów uczniom rozpoczynającym naukę

Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistomRozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny 2018/2019. Uczniowie naszej mszańskiej szkoły rozpoczęli go Mszą św. w poniedziałek, 3 września.

 A w piątek, 7 września, na Mszy św. szkolnej poświęciliśmy tornistry i przybory szkolne uczniom klas I, rozpoczynającym naukę w SP. Na dobry początek edukacji maluchy otrzymały słodki upominek.

Wszystkim uczniom życzymy obfitości łask Bożych, pracowitości, samych dobrych ocen i aby czas do kolejnych wakacji za bardzo im się nie dłużył.

 

Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistom  Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistom