Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Srebrny jubileusz kapłaństwa i Abraham Proboszcza

Jubileusz Ks. Proboszcza MarcelegoZ okazji Jubileuszu 25-lecia kapłaństwa i 50 urodzin Ks. Proboszcza Marcelego, w sobotę, 2 czerwca, odbyła się w naszym kościele uroczysta Msza św. w intencji Jubilata.

Za dar powołania, otrzymane łaski Boże i ludzką życzliwość wraz z Jubilatem dziękowali parafianie, najbliższa rodzina Księdza Marcelego, jego przyjaciele księża oraz proboszczowie parafii, w których kiedyś pełnił posługę, m.in. w Chorzowie, Jastrzębiu, Rybniku.

Mszę św. uświetniły też poczty sztandarowe, orkiestra, schola parafialna i zespół Mszanianka. Życzenia jubileuszowe i urodzinowe składali Jubilatowi przedstawiciele organizacji działających w parafii i samorządu gminnego.

Dostojnemu Jubilatowi życzymy dużo zdrowia, darów Ducha Świętego, humoru, wytrwałości i kolejnych jubileuszy w naszej parafii.

 

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego  Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego