Poniedziałek, 18 Marzec 2019

Srebrny jubileusz kapłaństwa i Abraham Proboszcza

Jubileusz Ks. Proboszcza MarcelegoZ okazji Jubileuszu 25-lecia kapłaństwa i 50 urodzin Ks. Proboszcza Marcelego, w sobotę, 2 czerwca, odbyła się w naszym kościele uroczysta Msza św. w intencji Jubilata.

Za dar powołania, otrzymane łaski Boże i ludzką życzliwość wraz z Jubilatem dziękowali parafianie, najbliższa rodzina Księdza Marcelego, jego przyjaciele księża oraz proboszczowie parafii, w których kiedyś pełnił posługę, m.in. w Chorzowie, Jastrzębiu, Rybniku.

Mszę św. uświetniły też poczty sztandarowe, orkiestra, schola parafialna i zespół Mszanianka. Życzenia jubileuszowe i urodzinowe składali Jubilatowi przedstawiciele organizacji działających w parafii i samorządu gminnego.

Dostojnemu Jubilatowi życzymy dużo zdrowia, darów Ducha Świętego, humoru, wytrwałości i kolejnych jubileuszy w naszej parafii.

 

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego  Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego

Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego Jubileusz Ks. Proboszcza Marcelego