Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Dzieci Komunijne z wizytą i bombonierkami u chorych rówieśników z "Betlejem"

Wizyta w Dzieci Pierwszo i Wczesno Komunijne z naszej parafii okazały miły gest i podzieliły się słodkościami z chorymi rówieśnikami.

Jak to już jest tradycją w naszej parafii przekazały część słodyczy, które otrzymały z okazji Komunii, podopiecznym Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego dla dzieci "Betlejem" w Jastrzębiu-Zdroju, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Córek Bożej Miłości.


Osobista wizyta w zakładzie naszych małych parafian wraz z rodzicami i panią katechetką Ewą była okazją nie tylko do podarowania bombonierek, ale przede wszystkim spotkania, przekazania dobrego słowa i okazania życzliwości.

 

Wizyta w   Wizyta w Wizyta w

Wizyta w Wizyta w