Środa, 20 Czerwiec 2018

Dzieci Komunijne z wizytą i bombonierkami u chorych rówieśników z "Betlejem"

Wizyta w Dzieci Pierwszo i Wczesno Komunijne z naszej parafii okazały miły gest i podzieliły się słodkościami z chorymi rówieśnikami.

Jak to już jest tradycją w naszej parafii przekazały część słodyczy, które otrzymały z okazji Komunii, podopiecznym Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego dla dzieci "Betlejem" w Jastrzębiu-Zdroju, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Córek Bożej Miłości.

Osobista wizyta w zakładzie naszych małych parafian wraz z rodzicami i panią katechetką Ewą była okazją nie tylko do podarowania bombonierek, ale przede wszystkim spotkania, przekazania dobrego słowa i okazania życzliwości.

Wizyta w   Wizyta w Wizyta w

Wizyta w Wizyta w