Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Konwent Wielkanocny dekanatu Jastrzębie Zdrój w naszym kościele

Konwent Wielkanocny dekanatuW środę, 4 kwietnia, gościliśmy w naszym kościele kapłanów dekanatu Jastrzębie Zdrój, do którego należy parafia w Mszanie.

W tym roku to w naszej parafii odbył się Konwent Wielkanocny. O godzinie 17.00 odprawiliśmy Mszę św. o uświęcenie duchowieństwa, o nowe powołania oraz za zmarłych kapłanów z wszystkich parafii dekanatu. Serdeczne Bóg zapłać za udział w tej Eucharystii. Dziękuję również zespołowi Mszanianka za uświetnienie swoim śpiewem tej uroczystości.


W skład dekanatu Jastrzębie Zdrój wchodzi 7 parafii:
- Parafia św. Barbary i św. Józefa w Jastrzębiu-Zdroju
- Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu-Zdroju
- Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Jastrzębiu-Zdroju
- Parafia Matki Bożej Różańcowej w Moszczenicy
- Parafia św. Jerzego w Mszanie
- Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Połomi
- Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Ruptawie.

 

Konwent Wielkanocny dekanatu  Konwent Wielkanocny dekanatu Konwent Wielkanocny dekanatu

Konwent Wielkanocny dekanatu Konwent Wielkanocny dekanatu Konwent Wielkanocny dekanatu

Konwent Wielkanocny dekanatu Konwent Wielkanocny dekanatu Konwent Wielkanocny dekanatu

Konwent Wielkanocny dekanatu