Środa, 20 Czerwiec 2018

Konwent Wielkanocny dekanatu Jastrzębie Zdrój w naszym kościele

Konwent Wielkanocny dekanatuW środę, 4 kwietnia, gościliśmy w naszym kościele kapłanów dekanatu Jastrzębie Zdrój, do którego należy parafia w Mszanie.

W tym roku to w naszej parafii odbył się Konwent Wielkanocny. O godzinie 17.00 odprawiliśmy Mszę św. o uświęcenie duchowieństwa, o nowe powołania oraz za zmarłych kapłanów z wszystkich parafii dekanatu. Serdeczne Bóg zapłać za udział w tej Eucharystii. Dziękuję również zespołowi Mszanianka za uświetnienie swoim śpiewem tej uroczystości.

W skład dekanatu Jastrzębie Zdrój wchodzi 7 parafii:
- Parafia św. Barbary i św. Józefa w Jastrzębiu-Zdroju
- Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu-Zdroju
- Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Jastrzębiu-Zdroju
- Parafia Matki Bożej Różańcowej w Moszczenicy
- Parafia św. Jerzego w Mszanie
- Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Połomi
- Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Ruptawie.

Konwent Wielkanocny dekanatu  Konwent Wielkanocny dekanatu Konwent Wielkanocny dekanatu

Konwent Wielkanocny dekanatu Konwent Wielkanocny dekanatu Konwent Wielkanocny dekanatu

Konwent Wielkanocny dekanatu