Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Droga Krzyżowa ulicą Mickiewicza

Droga krzyżowa ul. Mickiewicza23 marca tradycyjnie w Wielkim Poście odbyła się Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii.

W tym roku trasa wiodła ulicą Mickiewicza - od skrzyżowania z ul. Moszczeńską do kościoła.

Bóg zapłać wszystkim uczestnikom, osobom niosącym krzyż i nagłośnienie, a także mieszkańcom, którzy zadbali o godny wygląd przydrożnych krzyży.

 

Droga krzyżowa ul. Mickiewicza  Droga krzyżowa ul. Mickiewicza Droga krzyżowa ul. Mickiewicza

Droga krzyżowa ul. Mickiewicza Droga krzyżowa ul. Mickiewicza Droga krzyżowa ul. Mickiewicza

Droga krzyżowa ul. Mickiewicza Droga krzyżowa ul. Mickiewicza Droga krzyżowa ul. Mickiewicza

Droga krzyżowa ul. Mickiewicza