Sobota, 15 Grudzień 2018

INTENCJE MSZALNE 23.02.2018 - 01.03.2018

PIĄTEK 23.02.2018 r.
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00:
Za ++ Krystynę, Jana, Danutę Grzonka, Stefanię, Jana, Helenę Kuś, Józefa, Gertrudę Błatoń, Alfreda, Marię Klyszcz, ++ z rodzin Grzonka, Tatarczyk, Kuś, Błatoń, Klyszcz, Ochojski, Mrozek
17.00: Msza szkolna: Za ++ Kornelię Zrostek w r. śm., rodziców Jana, Marię Pielorz, Gerarda, Jerzego Zrostek, Edwarda Pawlas, ++ z pokrew.
17.30: Droga Krzyżowa


SOBOTA, 24.02.2018 r.
16.30: Różaniec

17.00: 1. Za + Hildegardę Nowak w 3 r. śm.
           2. Za ++ Józefa Chrobok, rodziców, teściów, ++ z pokrew, Monikę Rygiel


II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 25.02.2018 r.
7.00:
Za ++ Konrada Godula, żonę Joannę, 2 synów, ++ z rodzin Marek, Godula
9.00: Za ++ Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski w r . śm., Łucję, Roberta, Stanisława, Tomasza, Ewę Folwarczny
11.00: Za ++ Antoniego Płaczek, Franciszkę, Alojzego, Alfreda Kuczera, Wilhelma, Ludwinę, Józefa, Krystynę Płaczek, Bronisławę, Augustyna, Alfreda, Teresę Dryja
15.15: Gorzkie Żale
16.00:
Za ++ Helenę Adamek w r. śm., męża Brunona, Ludwika Mura, rodziców, teściów, rodzeństwo, Jolantę, Mirosława Adamek


PONIEDZIAŁEK,  26.02.2018 r.
7.00:
Za ++ Józefa Mizia w r. śm., Julię, Alojzego, Teresę, Franciszka Mizia, Marię, Jerzego Morawiec, Stanisława Sitek, Józefa, Karolinę, Ludwika Drobnik, Jana, Marię, Mariannę Grzonka, Elżbietę, Jacka Brzoza, Łucję, Alojzego Zerzoń, Mariana Sokołowski, Eugeniusza Szmidt, kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.


WTOREK, 27.02.2018 r.
17.00:
Za ++ Wincentego Rduch w r. śm., żonę Marię, rodziców, Alojzego Nogły w r. śm., żonę Annę, synów: Edwarda i Franciszka, synową Krystynę


ŚRODA, 28.02.2018 r.
7.00:
W int. Solenizantów lutego
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
9.45: Rekolekcje Szkolne:
klasy I-V
11.45: Rekolekcje Szkolne: klasy VI-VII oraz II-III gimnazjum


CZWARTEK, 01.03.2018 r. – I czwartek miesiąca
8.00:
O uświęcenie duchowieństwa oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo I czwartkowe
9.45: Rekolekcje Szkolne:
klasy I-V
11.45: Rekolekcje Szkolne: klasy VI-VII oraz II-III gimnazjum
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
Za ++ Józefa Piechaczek w r. śm., syna Józefa, rodziców Marie i Jerzego, Anastazję i Wincentego, Arkadiusza, Waltera Sobocik, Annę, Alojzego Polnik, ++ z pokrew.