Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej - aby lepiej i pełniej przeżyć Wielki Post

Droga Krzyżowa w kościeleAby głębiej przeżyć Wielki Post i lepiej przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego, zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej.


Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży jest odprawiana w każdy piątek o godz. 17.30.


Specjalna Droga Krzyżowa dla dzieci – w środę o godz. 17.00.


Przypominam, że za pobożny udział w Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny – pod zwykłymi warunkami. Zalecania za zmarłych, za których modlić się będziemy podczas tych nabożeństw, można składać w zakrystii.


W piatek, 23 marca, zapraszam na specjalną Drogę Krzyżową ulicami Parafii – początek o godz. 18.00 na skrzyżowaniu ulic Moszczeńskiej i Mickiewicza.

 

Droga Krzyżowa w kościele  Droga Krzyżowa w kościele Droga Krzyżowa w kościele

Droga Krzyżowa w kościele Droga Krzyżowa w kościele