Piątek, 14 Grudzień 2018

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej - aby lepiej i pełniej przeżyć Wielki Post

Droga Krzyżowa w kościeleAby głębiej przeżyć Wielki Post i lepiej przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego, zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej.

Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży jest odprawiana w każdy piątek o godz. 17.30.

Specjalna Droga Krzyżowa dla dzieci – w środę o godz. 17.00.

Przypominam, że za pobożny udział w Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny – pod zwykłymi warunkami. Zalecania za zmarłych, za których modlić się będziemy podczas tych nabożeństw, można składać w zakrystii.

W piatek, 23 marca, zapraszam na specjalną Drogę Krzyżową ulicami Parafii – początek o godz. 18.00 na skrzyżowaniu ulic Moszczeńskiej i Mickiewicza.

Droga Krzyżowa w kościele  Droga Krzyżowa w kościele Droga Krzyżowa w kościele

Droga Krzyżowa w kościele Droga Krzyżowa w kościele