Środa, 25 Kwiecień 2018

Nabożeństwo czterdziestogodzinne od czwartku do soboty. Przyjdź, Chrystus czeka

Adoracja Najświętszego SakramentuOd czwartku do soboty, tj. 15-17 lutego będziemy przeżywać w parafii czterdziestogodzinne nabożeństwo polegające na adoracji Najświętszego Sakramentu.

Zapraszam do trwania przy Chrystusie Eucharystycznym w miarę możliwości wg poniższego planu:

9.00 - ul. Mickiewicza, ks. Tuskera, ks. Styry, Sportowa
10.00 - ul. Wodzisławska, Sosnowa, Brzozowa, Dębowa, Zielona
11.00 - ul. Moszczeńska, Wiśniowa, Wesoła, ks. Wallacha
12.00 - ul. Kopernika, Konopnickiej, Ładna
13.00 - ul. Skrzyszowska, Chabrowa, Stawowa, Górnicza, Akacjowa
14.00 - ul. 1 Maja
15.00 - ul. Nowa, Polna, Turska, Spacerowa, Kwiatowa
16.00 - Dzieci, gimnazjaliści, młodzież i wszyscy, którzy nie mogli wcześniej.

W sobotę o 16.30 – nabożeństwo na zakończenie adoracji.