Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Nabożeństwo czterdziestogodzinne od czwartku do soboty. Przyjdź, Chrystus czeka

Adoracja Najświętszego SakramentuOd czwartku do soboty, tj. 15-17 lutego będziemy przeżywać w parafii czterdziestogodzinne nabożeństwo polegające na adoracji Najświętszego Sakramentu.

Zapraszam do trwania przy Chrystusie Eucharystycznym w miarę możliwości wg poniższego planu:


9.00 - ul. Mickiewicza, ks. Tuskera, ks. Styry, Sportowa
10.00 - ul. Wodzisławska, Sosnowa, Brzozowa, Dębowa, Zielona
11.00 - ul. Moszczeńska, Wiśniowa, Wesoła, ks. Wallacha
12.00 - ul. Kopernika, Konopnickiej, Ładna
13.00 - ul. Skrzyszowska, Chabrowa, Stawowa, Górnicza, Akacjowa
14.00 - ul. 1 Maja
15.00 - ul. Nowa, Polna, Turska, Spacerowa, Kwiatowa
16.00 - Dzieci, gimnazjaliści, młodzież i wszyscy, którzy nie mogli wcześniej.

W sobotę o 16.30 – nabożeństwo na zakończenie adoracji.