Poniedziałek, 15 Październik 2018

Dzieci i młodzież kolędowały przy żłóbku

Kolędowanie przy żłóbku 2018W zeszłą niedzielę, 21 stycznia, dzieci i młodzież z naszej Szkoły Podstawowej wzięły udział w kolędowaniu przy żłóbku.

Piękną pastorałkę zaprezentowała także nasza schola parafialna, prowadzona przez Pana organistę Pawła. Serdecznie dziękuję za wspólny śpiew.

Kolędowanie przy żłóbku 2018  Kolędowanie przy żłóbku 2018 Kolędowanie przy żłóbku 2018

Kolędowanie przy żłóbku 2018 Kolędowanie przy żłóbku 2018