Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Dzieci i młodzież kolędowały przy żłóbku

Kolędowanie przy żłóbku 2018W zeszłą niedzielę, 21 stycznia, dzieci i młodzież z naszej Szkoły Podstawowej wzięły udział w kolędowaniu przy żłóbku.

Piękną pastorałkę zaprezentowała także nasza schola parafialna, prowadzona przez Pana organistę Pawła. Serdecznie dziękuję za wspólny śpiew. 

 

Kolędowanie przy żłóbku 2018  Kolędowanie przy żłóbku 2018 Kolędowanie przy żłóbku 2018

Kolędowanie przy żłóbku 2018 Kolędowanie przy żłóbku 2018