Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Uczniowskie jasełka w Święto Trzech Króli

Jasełka 2018W sobotę, 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli, uczniowie naszej szkoły wystawili w kościele jasełka.

W pięknym spektaklu, kolędach i pastorałkach przedstawili historię Narodzenia Pańskiego.


Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie jasełek.

Ks. Proboszcz

 

Jasełka 2018  Jasełka 2018 Jasełka 2018

Jasełka 2018 Jasełka 2018 Jasełka 2018

Jasełka 2018 Jasełka 2018 Jasełka 2018

Jasełka 2018