Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Zakończenie projektu "Ku Pamięci"

Uroczystość przy Miejscu PamięciNasza Parafia była partnerem projektu pn. „Ku Pamięci. Poprawa infrastruktury związanej z Grobem Ofiar Marszu Śmierci w Mszanie", realizowanego przez Gminę Mszana i współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W środę 29 listopada odbyło się uroczyste oddanie hołdu Ofiarom Marszu Śmierci w związku z zakończeniem prac na naszym cmentarzu. Pragnę złożyć podziękowania Władzom naszej Gminy, które pozyskały środki na poprawę infrastruktury wokół tego Miejsca Pamięci z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przeznaczyły też część funduszy gminnych, wykonały projekt i  nadzorowały jego wykonanie.

Parafia nasza partycypuje też w kosztach tej inwestycji w 10%, tj. w kwocie 28 tys. zł. Wszystkim ofiarodawcom, czyli Wam wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Proboszcz

 

Uroczystość przy Miejscu Pamięci  Uroczystość przy Miejscu Pamięci Uroczystość przy Miejscu Pamięci

Uroczystość przy Miejscu Pamięci Uroczystość przy Miejscu Pamięci Uroczystość przy Miejscu Pamięci

Uroczystość przy Miejscu Pamięci Uroczystość przy Miejscu Pamięci Uroczystość przy Miejscu Pamięci