Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Msza św. za naszych ministrantów, kościelnych i szafarzy

Msza św. za ministrantówW sobotę 11 listopada o godz. 8.00 odprawiliśmy Mszę św. za naszych ministrantów, kościelnych i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

Po nabożeństwie odbyło się spotkanie z rodzinami w sali GOKiR-u. Bóg zapłać wszystkim chłopcom, którzy służą przy ołtarzu. Zapraszam również nowych kandydatów na ministrantów.

Msza św. za ministrantów  Msza św. za ministrantów Msza św. za ministrantów

Msza św. za ministrantów Msza św. za ministrantów Msza św. za ministrantów

Msza św. za ministrantów Msza św. za ministrantów Msza św. za ministrantów