Niedziela, 17 Grudzień 2017

Msza św. za naszych ministrantów, kościelnych i szafarzy

Msza św. za ministrantówW sobotę 11 listopada o godz. 8.00 odprawiliśmy Mszę św. za naszych ministrantów, kościelnych i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

Po nabożeństwie odbyło się spotkanie z rodzinami w sali GOKiR-u. Bóg zapłać wszystkim chłopcom, którzy służą przy ołtarzu. Zapraszam również nowych kandydatów na ministrantów.

Msza św. za ministrantów  Msza św. za ministrantów Msza św. za ministrantów

Msza św. za ministrantów Msza św. za ministrantów Msza św. za ministrantów