Niedziela, 17 Grudzień 2017

Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca

altTrwa październik, czyli miesiąc różańcowy. Zapraszam wszystkich Parafian do odmawiania wspólnie tej modlitwy w naszym kościele.

Jest ku temu okazja w niedziele o godz. 15.15, w poniedziałki o 7.30, od wtorku do piątku o godzinie 17.30, zaś w soboty o 16.30.

6 października na Mszy św. szkolnej zostały poświęcone różańce dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej i Wczesnej Komunii Św.

Po?wi?cenie r�?a?c�w dzieciom komunijnym Po?wi?cenie r�?a?c�w dzieciom komunijnym Po?wi?cenie r�?a?c�w dzieciom komunijnym Po?wi?cenie r�?a?c�w dzieciom komunijnym