Poniedziałek, 18 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Pielgrzymowały z Moszczenicą do Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie

Pielgrzymka z Moszczenic? do PszowaKilka naszych parafianek wzięło udział w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium MB Uśmiechniętej w Pszowie.

Pielgrzymka odbyła się w niedzielę, 10 września. Grupka pątniczek z Mszany ok. godz. 6.15 dołączyła do pieszych pielgrzymów idących z Moszczenicy. Do Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie wszyscy doszli cali i zdrowi. Mszy św. w pszowskiej bazylice przewodniczył ks. arcybiskup Wiktor Skworc.

 

Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa  Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa

Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa