Środa, 22 Listopad 2017

Pielgrzymowały z Moszczenicą do Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie

Pielgrzymka z Moszczenic? do PszowaKilka naszych parafianek wzięło udział w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium MB Uśmiechniętej w Pszowie.

Pielgrzymka odbyła się w niedzielę, 10 września. Grupka pątniczek z Mszany ok. godz. 6.15 dołączyła do pieszych pielgrzymów idących z Moszczenicy. Do Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie wszyscy doszli cali i zdrowi. Mszy św. w pszowskiej bazylice przewodniczył ks. arcybiskup Wiktor Skworc.

Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa  Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa

Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa Pielgrzymka z Moszczenic? do Pszowa