Czwartek, 21 Wrzesień 2017

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu się na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies. Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała cookies – wystarczy zmienić jej ustawieniaWięcej info...

Pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich

Pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. 2017Blisko 60 naszych parafianek wzięło udział w niedzielnej pielgrzymce kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich.

W niedzielę, 20 sierpnia, na piekarskim wzgórzu kalwaryjskim zebrało się tysiące kobiet, by wziąć udział w porannym odmawianiu Różańca św. oraz mszy świętej. Liturgii przewodniczył abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki, a homilię wygłosił kard. Stanisław Ryłko, archiprezbiter bazyliki Matki Bożej Większej w Rzymie.

Pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. 2017  Pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. 2017 Pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. 2017

Pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. 2017 Pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. 2017 Pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. 2017