Czwartek, 21 Wrzesień 2017

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu się na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies. Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała cookies – wystarczy zmienić jej ustawieniaWięcej info...

Wraca powakacyjny porządek niedzielnych Mszy św.

altPrzypominam, że po zakończeniu wakacji, od najbliższej niedzieli tj. 3 września, Msze św. niedzielne będą odprawiane według wcześniejszego porządku.

Msze św. niedzielne: o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00.

O godz. 15.30 – nieszpory niedzielne.

Wracają również piątkowe Msze św. szkolne.

Msza św. za Solenizantów sierpnia odprawiona będzie w czwartek, 31 sierpnia, o godz. 17.00. Proszę o imienne zgłoszenia w zakrystii.

Ks. Proboszcz