Czwartek, 21 Wrzesień 2017

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu się na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies. Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała cookies – wystarczy zmienić jej ustawieniaWięcej info...

Uroczystość Bożego Ciała - Bóg zapłać za udział w procesji

Procesja Bożego Ciała 201715 czerwca przeżywaliśmy uroczystość Bożego Ciała. Procesja odbyła się po Mszy św. o 9.00, ulicami Mickiewicza, Spacerową, ks. Tuskera i Mickiewicza do kościoła.

Pragnę serdecznie i gorąco podziękować za udział i pomoc wszystkim, którzy zbudowali ołtarze, ofiarowali fundusze na kwiaty, którzy pomagali w przygotowaniach, m.in. p. Wiśniewskiemu, p. Markowi, tym, którzy przyozdobili swoje domy, służbie liturgicznej, pocztom sztandarowym, dzieciom Wczesno i Pierwszokomunijnym oraz sypiącym kwiaty, panom niosącym baldachim, orkiestrze i wszystkim Parafianom.

Za publiczne świadectwo naszej wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu – wszystkim serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

Dziękuję również za codzienny udział w procesji w oktawie Bożego Ciała, szczególnie dzieciom Wczesno i Pierwszokomunijnym, sypiącym kwiaty, ich rodzicom i wszystkim Parafianom.

Procesja Bożego Ciała 2017  Procesja Bożego Ciała 2017 Procesja Bożego Ciała 2017

alt Procesja Bożego Ciała 2017 Procesja Bożego Ciała 2017

Procesja Bożego Ciała 2017 Procesja Bożego Ciała 2017 Procesja Bożego Ciała 2017 Procesja Bożego Ciała 2017

Procesja Bożego Ciała 2017 Procesja Bożego Ciała 2017