Środa, 22 Listopad 2017

Uroczystość Bożego Ciała

Procesja Bo?ego Cia?a 201715 czerwca przeżywaliśmy uroczystość Bożego Ciała. Procesja odbyła się po Mszy św. o 9.00, ulicami Mickiewicza, Spacerową, ks. Tuskera i Mickiewicza do kościoła.

Pragnę serdecznie i gorąco podziękować za udział i pomoc wszystkim, którzy zbudowali ołtarze, ofiarowali fundusze na kwiaty, którzy pomagali w przygotowaniach, m.in. p. Wiśniewskiemu, p. Markowi, tym, którzy przyozdobili swoje domy, służbie liturgicznej, pocztom sztandarowym, dzieciom Wczesno i Pierwszokomunijnym oraz sypiącym kwiaty, panom niosącym baldachim, orkiestrze i wszystkim Parafianom.

Za publiczne świadectwo naszej wiary i pobośności wobec Najświętszego Sakramentu – wszystkim serdeczne BóG ZAPŁAĆ!

Dziękuję również za codzienny udział w procesji w oktawie Bożego Ciała, szczególnie dzieciom Wczesno i Pierwszokomunijnym, sypiącym kwiaty, ich rodzicom i wszystkim Parafianom.

Procesja Bo?ego Cia?a 2017  Procesja Bo?ego Cia?a 2017 Procesja Bo?ego Cia?a 2017

alt Procesja Bo?ego Cia?a 2017 Procesja Bo?ego Cia?a 2017

Procesja Bo?ego Cia?a 2017 Procesja Bo?ego Cia?a 2017 Procesja Bo?ego Cia?a 2017 Procesja Bo?ego Cia?a 2017

Procesja Bo?ego Cia?a 2017 Procesja Bo?ego Cia?a 2017