Środa, 22 Listopad 2017

Nasza młodzież przyjęła sakrament bierzmowania

Sakrament bierzmowania 2017W czwartek, 8 czerwca, w Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, biskup Marek Szkudło podczas Mszy Św. o godz. 17.00 udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

Sakrament przyjęło 30 gimnazjalistów.

Bierzmowańcom życzymy światła Ducha Świętego, modlitwy odmawianej z miłością, działania podjętego z rozwagą, codziennego przezwyciężania samego siebie, a w tym wszystkim odnalezienia szczęścia.

Sakrament bierzmowania 2017  Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017

Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017

Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017