Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Nasza młodzież przyjęła sakrament bierzmowania

Sakrament bierzmowania 2017W czwartek, 8 czerwca, w Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, biskup Marek Szkudło podczas Mszy Św. o godz. 17.00 udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

Sakrament przyjęło 30 gimnazjalistów.

Bierzmowańcom życzymy światła Ducha Świętego, modlitwy odmawianej z miłością, działania podjętego z rozwagą, codziennego przezwyciężania samego siebie, a w tym wszystkim odnalezienia szczęścia.

 

Sakrament bierzmowania 2017  Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017

Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017

Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017

Sakrament bierzmowania 2017 Sakrament bierzmowania 2017