Środa, 22 Listopad 2017

Pielgrzymka dekanatów jastrzębskich do Turzy Śląskiej

Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.W poniedziałek, 29 maja, udaliśmy się z pielgrzymką dekanatów jastrzębskich do Sanktuarium MB Fatimskiej w Turzy Śl. na Noc Pokuty.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Pielgrzymom, którzy udali się do Śląskiej Fatimy. Zwłaszcza dziękuję pieszym pielgrzymom oraz kierującym ruchem, niosącym krzyż i nagłośnienie.

Bóg zapłać także Pielgrzomom, którzy w ubiegłą niedzielę pojechali do sanktuarium MB w Piekarach Śl.

Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.  Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r. Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.

Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r. Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r. Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.

Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r. Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.