Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Pielgrzymka dekanatów jastrzębskich do Turzy Śląskiej

Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.W poniedziałek, 29 maja, udaliśmy się z pielgrzymką dekanatów jastrzębskich do Sanktuarium MB Fatimskiej w Turzy Śl. na Noc Pokuty.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Pielgrzymom, którzy udali się do Śląskiej Fatimy. Zwłaszcza dziękuję pieszym pielgrzymom oraz kierującym ruchem, niosącym krzyż i nagłośnienie.

Bóg zapłać także Pielgrzomom, którzy w ubiegłą niedzielę pojechali do sanktuarium MB w Piekarach Śl.

Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.  Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r. Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.

Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r. Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r. Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.

Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r. Pielgrzymka do Turzy ?l. 2017 r.