Środa, 22 Listopad 2017

Sto lat dla Księdza Proboszcza Marcelego

Urodziny_proboszcza_ks_MarcelegoW piątek, 26 maja, swoje urodziny obchodził Ksiądz Proboszcz Marceli.

Odprawił on o godz. 17.00 Mszę św. w intencji wszystkich Matek, z okazji przypadającego w ten dzień ich święta. Po nabożeństwie kwiaty i życzenia złożyły Księdzu Proboszczowi delegacje, dzieci komunijne, a także parafianie z parafii w Jastrzębiu, gdzie Ksiądz Marceli był wikarym.

Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego  Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego

Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego