Czwartek, 21 Wrzesień 2017

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu się na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies. Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała cookies – wystarczy zmienić jej ustawieniaWięcej info...

Sto lat dla Księdza Proboszcza Marcelego

Urodziny_proboszcza_ks_MarcelegoW piątek, 26 maja, swoje urodziny obchodził Ksiądz Proboszcz Marceli.

Odprawił on o godz. 17.00 Mszę Św. w intencji wszystkich Matek, z okazji przypadającego w ten dzień ich święta. Po nabożeństwie kwiaty i życzenia złożyły Księdzu Proboszczowi delegacje, dzieci komunijne, a także parafianie z poprzedniej parafii w Jastrzębiu, gdzie Ksiądz Marceli był wikarym.

 

Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego  Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego

Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego

Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego Urodziny_proboszcza_ks_Marcelego