Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Msza Św. i procesja z figurą Św. Urbana

Procesja o urodzaje25 maja odprawiliśmy Mszę św. ku czci Św. Urbana z prośbą o urodzaje.

Po niej odbyła się ślubowana przez naszych przodków procesja dziękczynno-błagalna do kapliczki i krzyży przy ul. Mickiewicza w kierunku autostrady.

 

Procesja o urodzaje  Procesja o urodzaje Procesja o urodzaje

Procesja o urodzaje Procesja o urodzaje Procesja o urodzaje

Procesja o urodzaje Procesja o urodzaje