Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Dni Krzyżowe i majowe pod krzyżami przydrożnymi

Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy AstoriiPrzeżywaliśmy tzw. Dni Krzyżowe, podczas których udajemy się do przydrożnych krzyży, aby tam modlić się o urodzaje, za pracujących na roli i o pokój.

W poniedziałek po Mszy porannej udaliśmy się do krzyża przed kościołem, we wtorek po wieczornej Mszy św. do krzyża na skrzyżowaniu ul. ks. Styry i Mickiewicza, a w środę po południu zgromadziliśmy się przy krzyżu na ul. Wodzisławskiej. W tych miejscach odprawiliśmy nabożeństwa majowe.

Bóg zapłać wszystkim za udział.

 

Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy Astorii  Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy Astorii Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy Astorii

Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy Astorii