Środa, 22 Listopad 2017

Dni Krzyżowe i majowe pod krzyżami przydrożnymi

Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy AstoriiPrzeżywaliśmy tzw. Dni Krzyżowe, podczas których udajemy się do przydrożnych krzyży, aby tam modlić się o urodzaje, za pracujących na roli i o pokój.

W poniedziałek po Mszy porannej udaliśmy się do krzyża przed kościołem, we wtorek po wieczornej Mszy św. do krzyża na skrzyżowaniu ul. ks. Styry i Mickiewicza, a w środę po południu zgromadziliśmy się przy krzyżu na ul. Wodzisławskiej. W tych miejscach odprawiliśmy nabożeństwa majowe.

Bóg zapłać wszystkim za udział.

Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy Astorii  Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy Astorii Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy Astorii

Nabo?e?stwo majowe pod krzy?em przy Astorii