Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Uroczystości z okazji 100 rocznicy objawień fatimskich

Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskichW sobotę, 13 maja, obchodziliśmy 100 rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie.

O godz. 17.00 odprawiliśmy Mszę św. w int. Czcicieli MB Fatimskiej, a po niej różaniec fatimski połączony z nabożeństwem majowym i odbyła się procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Bóg zapłać za liczny udział, a panom za niesienie figury.


Przypominam, że z okazji 100-lecia objawień fatimskich Dekanaty Jastrzębie Zdrój i Górne organizują wspólną pielgrzymkę do Sanktuarium MB Fatimskiej w Turzy Śl. na Noc Pokuty. Odbędzie się ona w poniedziałek 29 maja. Wyjdziemy pieszo z naszego kościoła o godz. 17.30.

Będzie możliwość pojechania również autokarem, który wyjedzie o godz. 19.00 z parkingu obok remizy. Powrót z Turzy również autokarem około godz. 22.30 – 23.00. Zapisy na autokar w obie strony lub tylko w drogę powrotną – w zakrystii.

 

Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich  Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich

Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich

Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich