Poniedziałek, 18 Marzec 2019

Uroczystości z okazji 100 rocznicy objawień fatimskich

Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskichW sobotę, 13 maja, obchodziliśmy 100 rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie.

O godz. 17.00 odprawiliśmy Mszę św. w int. Czcicieli MB Fatimskiej, a po niej różaniec fatimski połączony z nabożeństwem majowym i odbyła się procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Bóg zapłać za liczny udział, a panom za niesienie figury.


Przypominam, że z okazji 100-lecia objawień fatimskich Dekanaty Jastrzębie Zdrój i Górne organizują wspólną pielgrzymkę do Sanktuarium MB Fatimskiej w Turzy Śl. na Noc Pokuty. Odbędzie się ona w poniedziałek 29 maja. Wyjdziemy pieszo z naszego kościoła o godz. 17.30.

Będzie możliwość pojechania również autokarem, który wyjedzie o godz. 19.00 z parkingu obok remizy. Powrót z Turzy również autokarem około godz. 22.30 – 23.00. Zapisy na autokar w obie strony lub tylko w drogę powrotną – w zakrystii.

 

Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich  Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich

Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich

Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich Uroczysto?ci z okazji 100 rocznicy objawie? fatimskich