Niedziela, 17 Grudzień 2017

Nabożeństwo majowe pod krzyżem na ul. Moszczeńskiej. Zapraszamy na kolejne

Majowe pod krzy?em na ul. Moszcze?skiejTrwa miesiąc maj, a więc i nabożeństwa majowe, do udziału w których serdecznie zapraszam.

A odprawiamy je: w poniedziałek o 7.30, od wtorku do piątku o 17.30.

Zapraszam także na majowe pod krzyżami w naszej Parafii. Pierwsze takie nabożeństwo odbyło się 10 maja przy krzyżu na skrzyżowaniu ulic Moszczeńskiej i 22 Lipca (zdjęcia). Bóg zapłać wszystkim obecnym Parafianom za udział.

Zapraszam również na kolejne nabożeństwa majowe "w plenerze":
- we wtorek, 23 maja: po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się procesja do krzyża na skrzyżowaniu ulic ks. Styry i Mickiewicza i majowe;
- w środę, 24 maja: o godz. 17.30 odbędzie się nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Wodzisławskiej /przy Astorii/;
- w czwartek, 25 maja: po Mszy św. o godz. 17.00 - procesja do krzyży przy ul. Mickiewicza i majowe;
- w środę, 31 maja: o godz. 17.30 - nabożeństwo majowe przy krzyżu na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Akacjowej.

Majowe pod krzy?em na ul. Moszcze?skiej  Majowe pod krzy?em na ul. Moszcze?skiej Majowe pod krzy?em na ul. Moszcze?skiej