Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Nabożeństwo majowe pod krzyżem na ul. Moszczeńskiej. Zapraszamy na kolejne

Majowe pod krzy?em na ul. Moszcze?skiejTrwa miesiąc maj, a więc i nabożeństwa majowe, do udziału w których serdecznie zapraszam.

A odprawiamy je: w poniedziałek o 7.30, od wtorku do piątku o 17.30.

Zapraszam także na majowe pod krzyżami w naszej Parafii. Pierwsze takie nabożeństwo odbyło się 10 maja przy krzyżu na skrzyżowaniu ulic Moszczeńskiej i 22 Lipca (zdjęcia). Bóg zapłać wszystkim obecnym Parafianom za udział.


Zapraszam również na kolejne nabożeństwa majowe "w plenerze":
- we wtorek, 23 maja: po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się procesja do krzyża na skrzyżowaniu ulic ks. Styry i Mickiewicza i majowe;
- w środę, 24 maja: o godz. 17.30 odbędzie się nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Wodzisławskiej /przy Astorii/;
- w czwartek, 25 maja: po Mszy św. o godz. 17.00 - procesja do krzyży przy ul. Mickiewicza i majowe;
- w środę, 31 maja: o godz. 17.30 - nabożeństwo majowe przy krzyżu na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Akacjowej.

 

Majowe pod krzy?em na ul. Moszcze?skiej  Majowe pod krzy?em na ul. Moszcze?skiej Majowe pod krzy?em na ul. Moszcze?skiej