Niedziela, 17 Grudzień 2017

Parafialny odpust ku czci Św. Jerzego

Odpust parafialny 201730 kwietnia br., w III Niedzielę Wielkanocną, świętowaliśmy nasz Parafialny Odpust ku czci Św. Jerzego. Słowo Boże w tym dniu wygłosił do nas ks. Franciszek Musioł.

Pragnę podziękować za wszelkie prace wykonane w związku z naszym Odpustem. Bóg zapłać pocztom sztandarowym, orkiestrze, panom niosącym baldachim, kościelnym, służbie liturgicznej ołtarza oraz wszystkim Parafianom i Gościom za uczestnictwo w sumie odpustowej i odpustowych nieszporach.

Ks. Proboszcz

Odpust parafialny 2017  Odpust parafialny 2017 Odpust parafialny 2017