Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Parafialny odpust ku czci Św. Jerzego

Odpust parafialny 201730 kwietnia br., w III Niedzielę Wielkanocną, świętowaliśmy nasz Parafialny Odpust ku czci Św. Jerzego. Słowo Boże w tym dniu wygłosił do nas ks. Franciszek Musioł.

Pragnę podziękować za wszelkie prace wykonane w związku z naszym Odpustem. Bóg zapłać pocztom sztandarowym, orkiestrze, panom niosącym baldachim, kościelnym, służbie liturgicznej ołtarza oraz wszystkim Parafianom i Gościom za uczestnictwo w sumie odpustowej i odpustowych nieszporach.

Ks. Proboszcz

 

Odpust parafialny 2017  Odpust parafialny 2017 Odpust parafialny 2017

Odpust parafialny 2017 Odpust parafialny 2017 Odpust parafialny 2017

Odpust parafialny 2017 Odpust parafialny 2017 Odpust parafialny 2017