Sobota, 16 Luty 2019

Wesoły nam dzień dziś nastał...

Wielkanoc 2017Alleluja! Jezus żyje! On co za nas życie dał. Już Go grobu moc nie kryje. Jak powiedział ZMARTWYCHWSTAŁ!

W ten radosny czas życzę Wam, drodzy Parafianie, by ta prawda była dla Was źródłem radości i nieustającej nadziei. Zaproście zmartwychwstałego Pana do Waszych serc.

Pragnę również podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w czynny sposób w liturgii Triduum Paschalnego. Bóg zapłać służbie liturgicznej ołtarza, scholi, kościelnym, organiście, orkiestrze, pocztom sztandarowym, panom niosącym baldachim.

O. Arkadiuszowi i O. Krystianowi za pomoc duszpasterską. Bóg zapłać tym, którzy zadbali o świąteczny wystrój naszej świątyni!


Bóg zapłać za dary stołu przyniesione na probostwo. Panu Tatarczykowi za baranki wielkanocne dla naszych chorych, firmie Kozielski za chleb na Wielki Czwartek. Panu Holonie za wykonanie podjazdu do naszego kościoła. Wszystkim za jakiekolwiek prace i dary - składam z serca płynące Bóg zapłać.

 

Wielkanoc 2017 Wielkanoc 2017 Wielkanoc 2017

Wielkanoc 2017 Wielkanoc 2017