Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Droga Krzy?owa ulicami Mszany

Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r.W pi?tek, 7 kwietnia, odprawili?my Drog? Krzy?ow? ulicami naszej Parafii.

Mimo niesprzyjaj?cej pogody wzi??o w niej udzia? wielu parafian. Przeszli?my od krzy?a na skrzy?owaniu ulic Konopnickiej i Skrzyszowskiej, nast?pnie ul. Kopernika i Mickiewicza do krzy?a misyjnego przed ko?cio?em.

Dzi?kuj? wszystkim za udzia? we wsplnej modlitwie.

Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r. Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r. Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r.

Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r. Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r. Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r.

Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r. Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r. Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r.

Droga Krzy?owa ulicami Mszany 2017 r.