Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Zapraszamy dzieci na Drog? Krzy?ow? w ?rody

Droga Krzy?owa dla dzieci w MszanieW ka?d? ?rod? Wielkiego Postu o godz. 17.00 do ko?cio?a przychodz? dzieci na swoj? Drog? Krzy?ow?.

Dzieci wraz z ks. Proboszczem w?druj?c od stacji do stacji rozwa?aj? m?k? i ?mier? Pana Jezusa. Po nabo?e?stwie dzieci otrzymuj? obrazki.

Na nabo?e?stwo Drogi Krzy?owej dla doros?ych i m?odzie?y zapraszamy w ka?dy pi?tek po wieczornej Mszy ?w.

Droga Krzy?owa dla dzieci w Mszanie Droga Krzy?owa dla dzieci w Mszanie Droga Krzy?owa dla dzieci w Mszanie Droga Krzy?owa dla dzieci w Mszanie