Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Pomagamy rodzinie poszkodowanej w wojnie w Syrii

Akcj? Nasza Parafia ?w. Jerzego w Mszanie w??czy?a si? w – organizowan? przez Caritas Polska – pomoc rodzinom poszkodowanym na skutek wojny w Syrii.

Swoim patronatem obj?li?my w lutym 2017 r. jedn? z rodzin.

Oto kilka informacji na temat tej rodziny: Aboud Ghalo Mardine ma 85 lat. Mieszka w Aleppo wraz z ?on? Majeda George Shero lat 73 oraz synem Ghalebem 50 lat. Jest to bardzo biedna rodzina, bez ?rde? dochodu i bez pracy. Potrzebuj? ?ywno?ci, ktra w Aleppo jest obecnie bardzo droga.

Potrzebuj? rwnie? op?aci? koszty zwi?zane z wynajmem mieszkania oraz opa?u na zim?. Du?ym wydatkiem jest tak?e dost?p do pr?du z generatorw, ktry sukcesywnie dro?eje w zwi?zku z przed?u?aj?c? si? wojn?.

Wi?cej tutaj