Środa, 15 Sierpień 2018

Nasza parafianka wymy?li?a najciekawsze has?o reklamuj?ce "Ma?ego Go?cia"

Alicja Gajdosz z dyplomemAlicja Gajdosz z klasy IIb SP w Mszanie zaj??a I miejsce w konkursie na has?o reklamuj?ce „Ma?ego Go?cia Niedzielnego” z okazji jego 90. urodzin.

Spo?rd prawie 400 nades?anych hase?, redakcji najbardziej spodoba?o si? w?a?nie to wymy?lone przez Al?: „Je?li chcesz by? go?ciem trzymaj z… „Ma?ym Go?ciem”!!!

Nagrod? jest koszulka z autorskim has?em. Serdecznie gratulujemy Alicji!

Ala z nagrod?