Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Nasza parafianka wymy?li?a najciekawsze has?o reklamuj?ce "Ma?ego Go?cia"

Alicja Gajdosz z dyplomemAlicja Gajdosz z klasy IIb SP w Mszanie zaj??a I miejsce w konkursie na has?o reklamuj?ce „Ma?ego Go?cia Niedzielnego” z okazji jego 90. urodzin.

Spo?rd prawie 400 nades?anych hase?, redakcji najbardziej spodoba?o si? w?a?nie to wymy?lone przez Al?: „Je?li chcesz by? go?ciem trzymaj z… „Ma?ym Go?ciem”!!!

Nagrod? jest koszulka z autorskim has?em. Serdecznie gratulujemy Alicji!

Ala z nagrod?