Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Adoracja w bazylice w PanewnikachW sobot?, 14 stycznia, ponad 40-osobowa grupa parafian - dzieci i doros?ych - uda?a si? na IV Adoracj? ?ywego R?a?ca Archidiecezji Katowickiej przy Bo?ym ??bku w Bazylice Ojcw Franciszkanw w Katowicach - Panewnikach.

W roku szczeglnych rocznic maryjnych, razem z Matk? Naj?wi?tsz? w modlitwie r?a?cowej prze?ywali?my rado?? Tajemnicy Wcielenia. Po modlitwie r?a?cowej wzi?li?my udzia? w Mszy ?w., ktrej przewodniczy? ks. biskup Adam Wodarczyk. Umocnieni b?ogos?awie?stwem mo?emy i?? i g?osi? innym prawd? o mi?o?ci Zbawiciela do ludzi.


W programie pobytu w Panewnikach mieli?my rwnie?: podziwianie najwi?kszej stajenki w Bazylice, ruchomego ??bka, ?ywej stajenki z osio?kiem i alpakami w roli g?wnej oraz stajenki betlejemskiej z 95 lalek.

Adoracja w bazylice w Panewnikach Adoracja w bazylice w Panewnikach Adoracja w bazylice w Panewnikach