Środa, 23 Styczeń 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Kol?dowanie przy ??bku8 stycznia w naszym ko?ciele dzieci i m?odzie? szkolna oraz przyparafialna schola kol?dowali wsplnie przy ??bku Nowonarodzonego Dzieci?tka Jezus.

Pokaza?o si?, ?e mamy w parafii du?o uzdolnionych dzieci, ?piewaj?cych lub graj?cych na r?nych instrumentach. Wszystkim sk?adam serdeczne Bg zap?a? za udzia?, a opiekunkom uczniw i Panu organi?cie Paw?owi za przygotowanie wyst?pw.

Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku

Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku

Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku