Środa, 17 Styczeń 2018

Kol?dowanie przy ??bku8 stycznia w naszym ko?ciele dzieci i m?odzie? szkolna oraz przyparafialna schola kol?dowali wsplnie przy ??bku Nowonarodzonego Dzieci?tka Jezus.

Pokaza?o si?, ?e mamy w parafii du?o uzdolnionych dzieci, ?piewaj?cych lub graj?cych na r?nych instrumentach. Wszystkim sk?adam serdeczne Bg zap?a? za udzia?, a opiekunkom uczniw i Panu organi?cie Paw?owi za przygotowanie wyst?pw.

Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku

Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku Kol?dowanie przy ??bku