Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Weso?ych ?wi?t Bo?ego Narodzenia!

altW ciszy betlejemskiej nocy przychodzi Bg, aby sta? si? cz?owiekiem i przez to cz?owieka u?wi?ci?. To radosne ?wi?to jest dla nas przypomnieniem, ?e przez Bo?e Wcielenie On sta? si? jednym z nas.

?yczymy Wam, by ta prawda by?a dla Was ?rd?em rado?ci z tego powodu, ?e jeste?my przez Boga ukochani.
Zapro?cie Go do Waszych serc, miejcie dla Niego czas. Podejd?cie blisko „aby Was r?czk? sw? pob?ogos?awi?” i obdarowa? wszystkim co jest potrzebne do, mo?e nie ?atwego, ale za to pi?knego chrze?cija?skiego ?ycia w Waszych Rodzinach, miejscach pracy i ?rodowiskach.

ks. Marceli i o. Arkadiusz