Czwartek, 21 Czerwiec 2018

Nasi parafianie wzi?li udzia? w pieszej pielgrzymce do Pszowa

Pielgrzymka do PszowaW niedziel?, 11 wrze?nia, wczesnym rankiem przez nasz? parafi? przechodzi?a piesza pielgrzymka z Moszczenicy do Pszowa.

Do??czy?o do niej po drodze oko?o 15 naszych parafian. Grupa sz?a z krzy?em Parafii Mszana, godnie wi?c nas reprezentowa?a.

Oko?o godz. 10.00 pielgrzymi doszli do bazyliki pszowskiej, w ktrej krluje Matka Bo?a U?miechni?ta. O godz. 11.00 rozpocz??a si? tam uroczysta Msza ?w. odpustowa, sprawowana przez ksi?dza Arcybiskupa Wiktora Skworca.

Dzi?kujemy naszym parafianom za udzia?.

Zdj?cia: Krystian Wro?yna

Pielgrzymka do Pszowa Pielgrzymka do Pszowa Pielgrzymka do Pszowa