Środa, 23 Styczeń 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Nasi parafianie wzi?li udzia? w pieszej pielgrzymce do Pszowa

Pielgrzymka do PszowaW niedziel?, 11 wrze?nia, wczesnym rankiem przez nasz? parafi? przechodzi?a piesza pielgrzymka z Moszczenicy do Pszowa.

Do??czy?o do niej po drodze oko?o 15 naszych parafian. Grupa sz?a z krzy?em Parafii Mszana, godnie wi?c nas reprezentowa?a.

Oko?o godz. 10.00 pielgrzymi doszli do bazyliki pszowskiej, w ktrej krluje Matka Bo?a U?miechni?ta. O godz. 11.00 rozpocz??a si? tam uroczysta Msza ?w. odpustowa, sprawowana przez ksi?dza Arcybiskupa Wiktora Skworca.

Dzi?kujemy naszym parafianom za udzia?.

Zdj?cia: Krystian Wro?yna

Pielgrzymka do Pszowa Pielgrzymka do Pszowa Pielgrzymka do Pszowa

Pielgrzymka do Pszowa Pielgrzymka do Pszowa Pielgrzymka do Pszowa

Pielgrzymka do Pszowa Pielgrzymka do Pszowa Pielgrzymka do Pszowa

Pielgrzymka do Pszowa