Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Msza ?w. dzi?kczynna za plony - Do?ynki 2016

Msza_?w._dozynkowa_20164 wrze?nia w naszej parafii na Mszy ?w. o godz. 9.00 dzi?kowali?my Panu Bogu za tegoroczne ?niwa, plony pl, ogrodw i sadw, ktrymi nam pob?ogos?awi?.

Uroczysta Msza ?w. by?a jednocze?nie inauguracj? Do?ynek Gminnych. Honory Starostw pe?nili Pani Celina Mizia i Pan Adrian Tatarczyk. W?rd go?ci byli przedstawiciele w?adz gminy na czele z Wjtem i Przewodnicz?cym Rady Gminy, Radni, przedstawiciele w?adz Powiatu Wodzis?awskiego, Parlamentarzy?ci, Dyrektorzy placwek gminnych, Ko?o Gospody? Wiejskich Mszana, So?tysi i cz?onkowie Rad So?eckich oraz licznie zgromadzeni Rolnicy i ich rodziny. Dzi?ki wysi?kowi wielu osb, uroczysto?? mia?a pi?kn? i godn? opraw?. Bg zap?a?!


Za u?wietnienie Mszy ?w. dzi?kujemy zespo?owi ?piewaczemu Mszanianka oraz pocztom sztandarowym, Bg zap?a? rwnie? za przyniesione przez darczy?cw dary ziemi, ktre pos?u?y?y za dekoracj? o?tarza.


Przy wyj?ciu z ko?cio?a ka?dy uczestnik nabo?e?stwa mg? zabra? chlebek do?ynkowy, ufundowany przez Piekarni? Zdzis?awa i Marioli Kozielskich.

Zdj?cia: Krystian Wro?yna

Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016

Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016

Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016

Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016

Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016

Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016

Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016

Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016 Msza_?w._dozynkowa_2016