Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Matki Boskiej Zielnej z nowym proboszczem

Uroczysto?? Matki Boskiej Zielnej15 sierpnia, w ?wi?to Wniebowzi?cia Naj?wi?tszej Marii Panny, tradycyjnej Matki Boskiej Zielnej, przynie?li?my do ko?cio?a kwiaty, zio?a i zbo?a.

Msze ?w. w intencji parafian odprawi? nowy Proboszcz naszej parafii, ks. Marceli Rabstein.


Nowy Proboszcz pochodzi z parafii MB Piekarskiej i ?w. Bart?omieja w Piekarach ?l?skich. ?wi?cenia kap?a?skie przyj?? w 1993 roku.

Przed obj?ciem parafii w Mszanie, od 2011 roku by? wikarym w parafii pw. Naj?wi?tszej Maryi Panny Matki Sprawiedliwo?ci i Mi?o?ci Spo?ecznej w Jastrz?biu-Zdroju.

Uroczysto?? Matki Boskiej Zielnej Uroczysto?? Matki Boskiej Zielnej Uroczysto?? Matki Boskiej Zielnej