Środa, 23 Styczeń 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Po?egnanie ks. proboszcza i ks. wikarego

Po?egnanie odchodz?cych kap?anwW czwartek 11 sierpnia na Mszy ?w. o godz. 18.00 po?egnali?my opuszczaj?cych nasz? parafi? ks. Proboszcza Krystiana Gawle?skiego oraz ks. Wikarego Przemys?awa Piwowarczyka.

Kwiatami i ?yczeniami wszelkiej pomy?lno?ci na dalszej kap?a?skiej drodze ?egnali ich licznie zebrani parafianie, poczty sztandarowe, przedstawiciele Rady Parafialnej, samorz?du gminnego, organizacji spo?ecznych i placwek wsp?pracuj?cych z parafi?.

Szcz??? Bo?e!

Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw

Po?egnanie odchodz?cych kap?anw alt alt

Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw

Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw

Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw

alt Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw

Po?egnanie odchodz?cych kap?anw