Wtorek, 24 Kwiecień 2018

Po?egnanie ks. proboszcza i ks. wikarego

Po?egnanie odchodz?cych kap?anwW czwartek 11 sierpnia na Mszy ?w. o godz. 18.00 po?egnali?my opuszczaj?cych nasz? parafi? ks. Proboszcza Krystiana Gawle?skiego oraz ks. Wikarego Przemys?awa Piwowarczyka.

Kwiatami i ?yczeniami wszelkiej pomy?lno?ci na dalszej kap?a?skiej drodze ?egnali ich licznie zebrani parafianie, poczty sztandarowe, przedstawiciele Rady Parafialnej, samorz?du gminnego, organizacji spo?ecznych i placwek wsp?pracuj?cych z parafi?.

Szcz??? Bo?e!

Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw

Po?egnanie odchodz?cych kap?anw alt alt

alt Po?egnanie odchodz?cych kap?anw Po?egnanie odchodz?cych kap?anw