Środa, 23 Styczeń 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Fotorelacja z pielgrzymki parafialnej do Turzy ?l?skiej

Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016Blisko 100 parafian wzi??o udzia? w tegorocznej pieszej pielgrzymce parafialnej do Sanktuarium Matki Bo?ej Fatimskiej w Turzy ?l?skiej.

Wyruszyli?my w pi?tek, 29 lipca, o godzinie 18.00 spod naszego ko?cio?a, za? w "?l?skiej Fatimie" byli?my po niespe?na dwch godzinach.

W grupie pielgrzymw sz?o kilkoro dzieci, o bezpiecze?stwo dbali kieruj?cy ruchem panowie Wies?aw B?ato? i Marian Wyputa. Bg zap?a? im oraz wszystkim uczestnikom tego dzie?a!

Poni?ej fotorelacja. Zdj?cia: Krystian Wro?yna

Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016

Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016

Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 alt

Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016