Poniedziałek, 22 Październik 2018

Fotorelacja z pielgrzymki parafialnej do Turzy ?l?skiej

Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016Blisko 100 parafian wzi??o udzia? w tegorocznej pieszej pielgrzymce parafialnej do Sanktuarium Matki Bo?ej Fatimskiej w Turzy ?l?skiej.

Wyruszyli?my w pi?tek, 29 lipca, o godzinie 18.00 spod naszego ko?cio?a, za? w "?l?skiej Fatimie" byli?my po niespe?na dwch godzinach.

W grupie pielgrzymw sz?o kilkoro dzieci, o bezpiecze?stwo dbali kieruj?cy ruchem panowie Wies?aw B?ato? i Marian Wyputa. Bg zap?a? im oraz wszystkim uczestnikom tego dzie?a!

Poni?ej fotorelacja. Zdj?cia: Krystian Wro?yna

Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016

Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 Pielgrzymka do Turzy ?l?skiej 2016 alt