Sobota, 22 Wrzesień 2018

Ksi?dz proboszcz obchodzi? 54 urodziny

Urodziny ks. proboszcza Krystiana Gawle?skiego9 lipca br. 54 rocznic? urodzin obchodzi? proboszcz msza?skiej parafii, ks. Krystian Gawle?ski.

Podczas uroczystej Eucharystii ?yczenia Bo?ego B?ogos?awie?stwa i wielu ?ask Bo?ych sk?adali mu cz?onkowie Rady Parafialnej, przedstawiciele stowarzysze? i instytucji z terenu Mszany, w?adze gminy i mieszka?cy. Dla ksi?dza za?piewa? chr "Mszanianka", zjawi?o si? wiele pocztw sztandarowych.

Ks. Krystian urodzi? si? 9 lipca 1962 roku. Wychowa? si? w Radzionkowie. ?wi?cenia kap?a?skie przyj?? 13 maja 1989 roku. Msza?sk? parafi? obj?? w 2009. Wcze?niej by? wikarym m.in. w parafii ?w. Augustyna w Lipinach, Naj?wi?tszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie, ?ci?cia Jana Chrzciciela w Tychach, ?w. Marii Magdaleny w Be?ku, ?w. Miko?aja w ??ce, ?w. Jana Sarkandra w Rybniku i ?w. Barbary w Chorzowie.

Urodziny ks. proboszcza Krystiana Gawle?skiego Urodziny ks. proboszcza Krystiana Gawle?skiego Urodziny ks. proboszcza Krystiana Gawle?skiego Urodziny ks. proboszcza Krystiana Gawle?skiego