Sobota, 15 Grudzień 2018

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Pojechali na wycieczk? za msze szkolne

Wycieczka za msze szkolne do PiekarDzieci, ktre uczestniczy?y w szkolnych mszach ?w., ministranci i Dzieci Maryi, 21 czerwca wzi??y udzia? w wycieczce do Piekar ?l?skich, zorganizowanej przez nasz? parafi?.

Rano uczestniczy?y w mszy ?w., ktra by?a odprawiona za pielgrzymw w Bazylice Naj?wi?tszej Maryi Panny i ?w. Bart?omieja. P?niej pod opiek? przewodnika pozna?y histori? i najciekawsze miejsca w Bazylice oraz na wzgrzu piekarskim.


Po modlitwie nadszed? czas na zabaw? na ?wie?ym powietrzu. Ch?opcy grali w pi?k? no?n? na boisku, a dziewczyny i m?odsze dzieci bawi?y si? na placu zabaw, gra?y w paletki lub w kosza.


W drodze powrotnej na uczestnikw wycieczki czeka?a jeszcze jedna atrakcja - posi?ek w Mc Donalds. Rado?ci nie by?o ko?ca. Oko?o godz. 16.00 szcz??liwie wrcili?my do Mszany, do domu.


Fundatorem wycieczki, pocz?stunku i pobytu w Mc Donaldsie by? Ks. Wikary. Serdecznie dzi?kujemy.


Ewa Blanik

Wycieczka za msze szkolne do Piekar Wycieczka za msze szkolne do Piekar Wycieczka za msze szkolne do Piekar

Wycieczka za msze szkolne do Piekar Wycieczka za msze szkolne do Piekar Wycieczka za msze szkolne do Piekar

Wycieczka za msze szkolne do Piekar