Sobota, 15 Grudzień 2018

Dzie? Fatimski w naszym ko?ciele

Nabo?e?stwo fatimskieW pi?tek, 13 maja obchodzili?my Dzie? Fatimski. Na ten dzie? przypada?a 99 rocznica objawienia fatimskiego i 35 rocznica zamachu na ?w. Jana Paw?a II.

W wype?nionym po brzegi ko?ciele o godzinie 16.30 rozpocz?li?my odmawianie R?a?ca Fatimskiego, po nim odprawili?my msz? ?w. szkoln?, a nast?pnie wok? ko?cio?a mia?a miejsce procesja z figur? Matki Bo?ej Fatimskiej, ktr? ponie?li ojcowie naszych dzieci komunijnych.

Za liczny udzia? oraz zaanga?owanie w przygotowanie i odprawienie nabo?e?stwa sk?adamy wszystkim serdeczne Bg zap?a?!

Zdj. Krystian Wro?yna

Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie