Sobota, 15 Grudzień 2018

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Dzie? Fatimski w naszym ko?ciele

Nabo?e?stwo fatimskieW pi?tek, 13 maja obchodzili?my Dzie? Fatimski. Na ten dzie? przypada?a 99 rocznica objawienia fatimskiego i 35 rocznica zamachu na ?w. Jana Paw?a II.

W wype?nionym po brzegi ko?ciele o godzinie 16.30 rozpocz?li?my odmawianie R?a?ca Fatimskiego, po nim odprawili?my msz? ?w. szkoln?, a nast?pnie wok? ko?cio?a mia?a miejsce procesja z figur? Matki Bo?ej Fatimskiej, ktr? ponie?li ojcowie naszych dzieci komunijnych.


Za liczny udzia? oraz zaanga?owanie w przygotowanie i odprawienie nabo?e?stwa sk?adamy wszystkim serdeczne Bg zap?a?!

Zdj. Krystian Wro?yna

Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie

Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie

Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie

Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie Nabo?e?stwo fatimskie