Sobota, 15 Grudzień 2018

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

altKsi?dz Arcybiskup zaprasza pary ma??e?skie, ktre w tym roku ?wi?tuj? jubileusz sakramentu ma??e?stwa (5,10,15 i nast?pne), na wsplne ?wi?towanie Jubileuszy Ma??e?skich, 22 maja br. w Katowickiej Archikatedrze Chrystusa Krla o godz.12.00.

Ju? kolejny raz w naszej Archidiecezji, w ramach Metropolitalnego ?wi?ta Rodziny, b?dzie mia?o miejsce bardzo ma??e?skie i rodzinne wydarzenie: Archidiecezjalne ?wi?towanie Jubileuszy Ma??e?skich o tytule: "Co Bg z??czy?...".

22 maja 2015 w Archikatedrze Katowickiej Chrystusa Krla o godz.12.00 na Mszy ?wi?tej ma??onkowie odnowi? przyrzeczenia ma??e?skie i ka?da para otrzyma indywidualne b?ogos?awie?stwo. Jubilatw b?dzie wita? na schodach gralska kapela z Jaworzynki, a ma??onkowie b?d? "odznaczeni" okazjonalnym kotylionem, jak na weselu. Po uroczysto?ci w katedrze zapraszamy na "ma?e wesele" na placu kurialnym (za katedr?). B?dzie gralska kapela Jetelinka, kawa i wspna zabawa.

Do pomocy w organizacji wydarzenia czynnie w??czaj? si? ma??e?stwa z Ruchu ?wiat?o-?ycie Domowego Ko?cio?a oraz ch?tni wolontariusze.
Dla celw organizacyjnych prosimy o zg?aszanie swojej obecno?ci przez formularz znajduj?cy si? na wielu stronach archidiecezji lub dzwoni?c na specjalny nr 514 022 373.

Informacje o wydarzeniu oraz formularz mo?na spotka? na poni?szych stronach diecezji:
przednamimalzenstwo.pl
archidiecezja.katowice.pl
katowice.gosc.pl
lub na stronie parafii klikaj?c w baner wydarzenia. Na jubilatw organizatorzy b?d? oczekiwa? ju? na parkingach i s?u?y? wszelk? informacj? i pomoc?.